Dzisiaj jest Światowy Dzień Mózgu: 18.03

Światowa nauka na warszawskiej uczelni- patronat medialny07.04.2010

autor: Bartłomiej Król
słowa kluczowe: konferencja

logo

W dniach 7-9 maja 2010 roku kilkuset studentów z Polski i Europy będzie miało okazję zaprezentować swoje osiągnięcia podczas 6th Warsaw International Medical Congress for Young Scientists.

Konferencja ta jest największą w Polsce, a zarazem jedną z największych w Europie platform wymiany wiedzy naukowej. Od sześciu lat gościmy studentów ze wszystkich medycznych uczelni w kraju, nie brakuje też gości z zagranicy. Prezentowane wyniki prac naukowych są profesjonalnie oceniane przez Jury składające się z profesorów i adiunktów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, członków rad instytutów naukowych i czołowych ośrodków badawczych. Jesteśmy szczególnie dumni z wzrastającego co roku poziomu naukowego zgłaszanych prac, z których każda przechodzi proces recenzji przed dopuszczeniem do prezentacji oraz coraz większego udziału młodych badaczy z całego świata.

Jesteśmy przekonani, że tegoroczna konferencja powtórzy sukces poprzednich kongresów – zapraszamy do rejestracji na stronie internetowej: www.wimc.wum.edu.pl !

ISSN 1689-7730